Janë të pa punë, prestigjozia italiane kap “mat” Pirlon dhe Conten në Ibiza (FOTO LAJM)

Andrea Pirlo dhe Antonio Conte kanë nisur pushimet.

Të dy ata janë të pa punë ku Pirlo u shkarkua nga Juventus, ndërsa Conte u largua nga Interi, shkruan Albeu.com.

Ata ndodhen në Ibiza të Spanjës aty ku më së shumti shkojnë të famshmit.

Është La Gazzeta dello Sport ajo që ka publikuar fototo në Twitter. /albeu.com/


Shtuar 9.06.2021 20:55