Inter mendon rikthimin e ish-sulmuesit

Inter është në kërkim të një sulmuesi pasi Correa është dëmtuar dhe do të qëndrojë disa kohë jashtë.

Satriano është huazuar në Francë dhe kështu në dispozicion janë vetëm Lautaro,Dzeko dhe Sanchez. Drejtuesit e Inter-it janë në kërkim të një sulmuesi dhe në listën e parë të dëshirave kanë rikthimin e Salcedo.

20-vjeçari aktualisht luan për Spezia dhe situata po vlerësohet nga drejtuesit për një transferim të mundshëm. Plani B i repartit sulmues është Caicedo nga Genoa./ h.ll/albeu.com

Shtuar 24.01.2022 11:52