Inter me një mungesë të rëndësishme ndaj Venecias

Interi nuk do të mund të llogarisë në Arturo Vidal për ndeshjen e nesërme ndaj Venecias, e planifikuar për në orën 20.45.

Kiliani është infektuar nga gripi ditën e sotme dhe si masë paraprake, Nerazzurrët kanë vendosur ta përjashtojnë atë nga ndeshja si mysafir. Stefano Sensi mund të aktivizohet në vend të tij që në minutën e parë./h.ll/albeu.com


Shtuar 26.11.2021 18:52