Inter-Juventus, formacionet e mundshme dhe statistikat

Të dielën më datë 24 tetor, në orën 20:45, në Meazza do të luhet derbi i italisë midis dy ekipeve pretendente për kampionat, Inter-Juventus.

Gjithmonë një sfidë ku krijon shumë diskutime,debate,emocione,raste,episode nga me të ndryshmet, dhe çasti për përballje po vjen.
“SportMediaset” ka shpalosur formacionet e mundshme por edhe statistikat e të dyjave ekipeve në kampionat për këtë sezon.
Formacionet e mundshme:

Statistikat:


Shtuar 22.10.2021 14:19