Inter hedh sytë nga mesfusha e Sassuolos

Inter po mendon një përforcim në repartin e mesfushës.

Sensi është vetëm një hap larg Sampdorias dhe Vecino duket se ka bërë valixhet gati. Inter tashmë po studion pistën e mesfushorit të Sassuolos, Davide Frattesi.

Italiani 22-vjeccar pëlqehet nga drejtuesit e Inter-it dhe kështu këta të fundit do të tentojnë ta transferojnë në rast largimi të Sensit dhe Vecinos./ h.ll/albeu.com

Shtuar 23.01.2022 13:25