Mos e humbisni: Festa e lojtarëve të Italisë lë pa brekë sulmuesin (VIDEO)

Çiro Imobile ka qendruar në hije në këtë Kampionat Europian për Italinë.

Sulmuesi i Lacios ka çaluar në fushë, duke vuajtur në gjetjen e golit me skuadrën. Por fati i keq e përndjek edhe jashtë ndeshjeve.

Lojtarët  triumfuan në “Wembley” kundër Anglisë, prandaj në fund të gjithë futbollistët kanë vendosur të festojnë në mënyrën e tyre trofen e Euro 2020.

Të gjithë axurrët janë hedhur në fushë dhe kanë rrëshqiturë në të. Por këtu ndodh edhe incidenti me sulmuesin e Lacios, të cilit gjatë festës i hiqen tutat e tij të sportit.

Shtuar 12.07.2021 16:23