Ibrahimovic e quajti të vetmen gjë në të cilën Ronaldo është superior ndaj Messit

Sulmuesi i Milanit, Zlatan Ibrahimovic krahasoi Cristiano Ronaldon dhe Lionel Messin.

“E vetmja gjë ku Ronaldo është më superior se Messi është mosha”, tha suedezi.

Ronaldo është 37 vjeç, Messi është 35 vjeç. /albeu.com/

Shtuar 28.06.2022 20:51