Ibrahimovic dënohet me një ndeshje, mungon ndaj Genoas

Zlatan Ibrahimoviç është dënuar me vetëm një ndeshje dhe do të mungoj ndaj Genoas më 18 prill.

Sulmuesi suedez u ndëshkua me karton direkt të kuq në ndeshjen e fundit kundër Parmas (3-1).

 

Suedezi u dënua me një ndeshje pezullim dhe me 5 mijë euro.

Kujtojmë që Ibra këtë sezon me Milan ka shënuar 15 gola dhe ka bërë 2 asistime./


Shtuar 13.04.2021 12:55