I mungon përqëndrimi, njihuni me bukuroshen që e huton sulmuesin italian (FOTO LAJM)

Sulmuesi i Napolit, Andrea Petagna, po kalon një sezon jo fort të mirë nën drejtimin e Gennaro Gattuosos. Një arsye pse sulmuesi është hutuar është edhe e dashura e tij.

Bëhet fjalë për Caroline Donzella. Bukuroshja nuk nguron të postojë foto provokuese në rrjetet sociale dhe është pikërisht ajo që ia ka marrë mendjen Petagnës. 23-vjeçarja ka mbi 80 mijë ndjekës në “Instagram” dhe postimet e saj marrin shumë shpejt me mijëra pëlqime.

Marrëdhënia e tyre po shkon më së mirë, madje flitet se shumë shpejt ata edhe do të martohen së bashku. Fotot e Carolines nuk kanë nevojë për fjalë. Na mbetet të themi se Petagna është thjesht me fat.


Shtuar 8.04.2021 14:49