I “frikshëm” Man City, shënon golin e tretë ndaj Brighton (VIDEO)

Manchester City është duke u përballur në transfertë me Brighton në kuadër të javës së 9 të Premier League.

“Citizens” janë duke udhëhequr me rezultatin e tre golave në 30 minutat e para.

Fillimisht ndeshja u zhblloku nga Gundogan në minutën e 13’ me pas do të vinin dy gola të shpejtë nga Foden dhe Jeses në të 28’ dhe 31’. /albeu.com


Shtuar 23.10.2021 19:07