I çmendur: Tifozi hyn në fushë dhe i tregon portierit se si të shpëtojë portën (VIDEO)

Ndodh në Serinë D braziliane.

Në fund të ndeshjes kundër ASA-s, tifozi hyri në fushë për t’i treguar portierit të Santa Cruz se sa e lehtë është, sipas tij, të presë topin.

Përfundimisht policia ndërhyri për ta larguar. /albeu.com/


Shtuar 26.04.2022 11:52