Huqja e vitit, sulmuesi nuk shënon në portën e zbrazur (VIDEO)

Andre Silva ka befasuar të gjithë me huqjen e vitit.

Sulmuesi i Eintracht Frankfurt, Andre Silva ka prodhuar një prej huqjeve më spektakolare në botën e futbollit.

Lojtari ishte i vetëm përballë golit, pa portier, dhe pa ndonjë mbrojtës para vetes, por në fund arriti disi të mos shënonte.


Shtuar 18.12.2021 12:24