Humbja ndaj Venezias, Mourinho: E pabesueshme që shënuam dy gola

José Mourinho përtypet i hidhur pas disfatës ndaj Venecias dhe tregon me gisht penalltinë 2-2 dhe episodet ndaj Romës.

“Ne kemi pasur një lojë e madhe në sulm dhe kjo është e pabesueshme që shënuam vetëm dy gola”, shpjegoi trajneri Giallorossi .

“Unë nuk mund ta shprehem për episodin në golin e dytë , por ai erdhi në një moment të rëndësishëm të ndeshjes”. “Ndoshta një ditë do të kuptoj disa episode.Ka gjëra që fshihen dhe ndoshta me kalimin e viteve i kuptoni… ”, shtoi ai.

Kjo humbje “zhyt” në krizën ekipin romak që në fakt bëri një nisje shumë të mirë të sezonit, ndërsa për momentin pozicionohet në vendin e 5 me 19 pikë. r.t/albeu.com


Shtuar 7.11.2021 16:40