Humbja e Liverpool: A ka frikë Klopp nga shkarkimi njësoj si Tuchel?

A ka frikë Jurgen Klopp të përfundojë si Thomas Tuchel, i shkarkuar nga Chelsea pas nokautit kundër Dinamo Zagrebit në Champions League?

Një pyetje të cilës trajneri i Liverpool iu përgjigj pas përfundimit të ndeshjes ndaj Napolit.

“Sinqerisht nuk e mendoj. Ka dallime, pronarët tanë qëndrojnë të qetë dhe mendojnë se duhet ta zgjidhë situatën. Kjo është arsyeja pse nuk parashikoj asnjë ndryshim”, u shpreh Klopp./h.ll/albeu.com


Shtuar 8.09.2022 09:05