Humbja e Argjentinës bën që rrjeti të shpërthejë me tallje, plasin memet në internet

Humbja e Argjentinës në këtë ndeshje të vlefshme për Kupën e Botës ndaj Arabisë Saudite, sigurisht që ka bërë bujë në të gjitha mediat dhe rrjetet sociale.

Sigurisht, që menjëherë pas përfundimit të sfidës, në rrjetet sociale kanë plasur memet e krijuara nga fansat e futbollit, ku tallen me Messin dhe Argjentinës./h.ll/albeu.com

 

Shtuar 22.11.2022 13:30