Holanda për fitore kundër Katarit, formacionet zyrtare

Holand-Katar është ndeshja e fundit që do të zhvillohet në Grupin A. Pavarësisht barazimit kundër Ekuadorit në ndeshjen e dytë, holandezët vazhdojnë të jenë në vendin e parë.

Katari, në anën tjetër ka humbur në dy ndeshjet e tyre të para dhe është bërë skuadra e parë që është eliminuar nga gara.

Formacionet zyrtare:

Holande-Katar

Përveç ndeshjes, Hollandë-Katar, në orën 16:00 për të mbyllur në mënyrë përfundimtare llogaritë e grupit A do të zhvillohet dhe përballja Ekuador-Senegal.

Ekuador-Senegal

 

 


Shtuar 29.11.2022 15:08

Tags: ,