Gruaja e Messit: Do të shkruajmë historinë tonë

Lionel Mesi ka nënshkruar dhe besoi shumë te PSG për të vazhduar kapitullin e ri në karrierë.

“Pleshti” argjentinas nuk vazhdoi me fanellën e Barcelonës për shkakun e rregullave që janë vendosur nga ana e La Liga-s.

Kjo aventurë e re mund të ketë disa vështirësi për të hasur, por Mesi ka edhe familjen që i vjen në krahë për të kaluar pengesat.

“Një fazë e mrekullueshme përfundon, por hapet një kapitull i ri plot mundësi. Të gjitha ndryshimet janë të vështira në fillim, por së bashku do të shkruajmë historinë tonë”, shkruan Antonela Roccuzzo, gruaja e Lionel Messi.


Shtuar 11.08.2021 16:13

Tags: ,