Goli i Belgjikës erdhi nga driblimi që i bëri Courtois Ronaldos (VIDEO)

Belgjika po udhëheq 1-0 ndaj Portugalisë falë një supergoli të Thorgan Hazard në fund të pjesës së parë.

Por në fakt goli erdhi nga një driblim që Courtois i bëri Ronaldos. Portieri belg guxoi ta driblonte sulmuesin e Juventusit pranë portës së tij dhe nga aksioni pasues erdhi edhe goli i epërsisë. /albeu.com/

Shtuar 27.06.2021 22:36