Gol spektakolar, Brighton ngushton rezultatin përballë Liverpoolit (VIDEO)

Pas dy golave të Liverpoolit fillimisht me Henderson në minutën e 4 dhe më pas me Mane në të 24’, Brighton ka arritur të ngushtojë rezultatin në fundin e pjesës së parë, saktësisht në të 41’ duke ngushtua.

Për miqtë ka shënuar Mwepu. Një gol që i jep zemër skuadrë mike e cila mund të tentojë për të dalë me të paktën 1 pikë nga kjo ndeshje./albeu.com


Shtuar 30.10.2021 16:46