Goditjet e lira: Lewandowski vs Sane, shikoni sfidën (VIDEO)

Në seancën e fundit stërvitore të Bayern Munichu, Robert Lewandowski dhe Leroy SanE u stërvitën për gjuajtjet e lira.

Kush godet më mirë? Atë gjykojeni ju në videon më poshtë. /albeu.com/


Shtuar 18.11.2021 23:01