Gazidis me tumor: Do shërohem, kam besim

Drejtori sportiv i Milanit, Ivan Gazidis është diagnostikuar me kancer në fyt.

“Për fat të mirë duket një formë e shërueshme – shpjegoi Gazidis”.

“Unë kam besim se do të trajtohet me sukses, me një rimëkëmbje të plotë”, tha ai.

“Presidenti i Milanit Scaroni, i ka dalë në mbështetje drejtorit si dhe stafi teknik, lojtarët i urojnë Ivanit të gjitha të mirat për një shërim të plotë dhe të shpejtë. Ne jemi të gjithë me ju”, thuhet në njoftimin e Milanit. /albeu.com/


Shtuar 20.07.2021 16:49