Futbollistë të cilëve u pëlqen të marrin trenin për të lëvizur (FOTO LAJM)

Lojtarët e futbollit janë persona të cilët paguhen shumë për profesionin e tyre.

Shpesh kemi parë të lëvizin nëpër rrugët e qytetit me makina luksoze dhe të shoqëruar me roje. Por ka disa nga ata që preferojnë në fakt të përdorin trenin.

Në Angli shumë lojtarë janë parë duke përdorur trenin për të udhëtuar dhe jo makinat e tyre të shtrenjta.

Nga Ozil e deri tek Juan Mata, Zaha etj./ h.ll/albeu.com

 


Shtuar 12.01.2022 10:43