Franca “shkatërron” Kazakistanin, Mbappe shënon 4 gola (VIDEO)

Franca e ka patur shumë të thjeshtë mbrëmjen e sotme duke mposhtu Kazakistanin me rezultatin 8-0.

Golat u shënuan nga Mbappe (4 herë), Benzema me dy gola, Rabiot dhe Griezmann.

Franca është në krye të grupit në kuotën e 15 pikëve duke u distancuar me 4 pikë nga vendi i dytë që ndodhen finlandezët./h.ll/albeu.com


Shtuar 13.11.2021 22:37