FOTO/ Strakosha kërkon transferimin te Newcastle

Sipas “Fichajes”, Thomas Stakosha kërkon t’i bashkohet Newcastle pas interesimit të ekipit anglez.

Strakosha do ta mirëpriste lëvizjen dhe Newcastle mund të sigurojë shërbimet e tij në një transferim të lirë vitin e ardhshëm.

Portieri shqiptar ka humbur tashmë vendin e titullar të Lazio dhe kjo ka bërë që ai të mendoj seriozisht largimin nga kryeqyteti italian. /albeu.com/


Shtuar 21.11.2021 14:56