FOTO/ Moncao siguron kualifikimin, PSV bën detyrën

Monaco ka mundur 2-1 Real Sociedad me golat e Volland dhe Fofana, ndërsa spanjollët realizuan me Isak.

Me këtë fitore, skuadra e Niko Kovac siguron kalimin në fazën me eliminim direkt të Europa League, ndërsa Real Socideda rrezikon renditet i treti me 6 pikë 2 pikë më pak se sa PSV e cila fitoi ndaj Sturm 2-0 me golat Carlos Vinicius dhe Bruma. /albeu.com/

 


Shtuar 25.11.2021 22:50

Tags: ,