Formacionet e mundshme: Barcelona me shumë mungesa përballë Granadas (FOTO LAJM)

Barcelona do të synojë sot fitoren në shtëpi në 21:00 përballë Granadas me ndeshjen përmbyllëse të La Liga

Për Barcelonën nuk do të jetë e lehtë pasi për këtë ndeshje trajnerit, Koeman do t’i mungojnë disa lojtarë të rëndësishëm si Braithwaite, Aguero, Dembele, Pedri, kurse në dyshim janë edhe Alba, Fati dhe Roberto.

Coutinho besohet se do të jetë në dispozicion që nga minuta e parë së bashku me Luuk de Jong.

Në foton më poshtë keni formacionet e mundshme. /albeu.com/

 


Shtuar 20.09.2021 12:52