Formacionet zyrtare Wolves-Liverpool (FOTO LAJM)

Liverpool do të luaj në orën 16:00 si mike sot ndaj Wolves.

Kloop dhe ekipi i tij do të bëjnë maksimumin për të marrë një fitore e cila do t’i vlejë vendin e parë në rënditje duke marrë parasysh edhe humbjen me rezultatin 3-2 që Chelsea pësoi ndaj West Ham./h.ll/albeu.com

Formacionet zyrtare: