Formacionet zyrtare Uruguaji-Korea e Jugut: Suarez-Nunez në krye të sulmit, Son “gjenerali” i Koresë

Në orën 14:00, Uruguaji do të përballet me Korenë e Jugut në këtë sfidë debutuese për të dyja kombet në Kupën e Botës.

Uruguaji mbetet favorit në këtë përballje, ku lojtarë si Suarez, Nunezm, Valverde apo Bentacur, do të përballen me skuadrën e Son.

Ndeshje pritet të jetë emocionuese dhe me shumë gola./ h.ll/albeu.com

Formacionet zyrtare:

Shtuar 24.11.2022 12:50