E FUNDIT/ Formacionet zyrtare të supersfidës Liverpool-Atl Madrid

Në orën 21:00 do të luhet supersfida e mbrëmbjes mes Liverpool dhe Atl Madrid e vlefshme për Grupin B.

Skuadra e Klopp pas 3 ndeshjes mban vendin e parë me 9 pikë të plota, ndërsa të besuarit e Simeones renditen të 3-tit me 4 pikë.

Ndërkohë, ndeshja e parë përfundoi 3-2 për Liverpool.

FORMACIONET ZYRTARE:

Liverpool: Alisson; Alexander-Arnold, Van Dijk, Matip, Tsimikas; Oxlade-Chamberlain, Henderson, Fabinho; Salah, Diogo Jota, Sadio Mane.

Atletico Madrid: Oblak; Trippier, Felipe, Giménez, Hermoso; Correa, Koke, De Paul, Carrasco; João Félix, Luis Suarez. /albeu.com/


Shtuar 3.11.2021 19:51