Formacionet zyrtare Inter-Shakhtar, Dzeko dhe Lautaro në repartin ofensiv (FOTO LAJM)

Inter do të ndeshet pas pak në sfidën e vlefshme për grupin D të Champions League ndaj Shakhtarit.

Ziklatërit luajnë për fitore dhe të ushtrojnë presion tek Real Madrid./h.ll/albeu.com

Formacionet zyrtare:


Shtuar 24.11.2021 17:35