Formacionet zyrtare, Ronaldo me Martial dhe Sancho për të arritur fitoren (FOTO LAJM)

Manchester United do të ndeshet pak çaste më vonë ndaj Villareal në ndeshjen e vlefshme për raundin e pestë ta fazës së grupeve në Ligën e Kampionëve.

“Djajtë e kuq” ndodhen në vendin e parë të ndjekur nga spanjollët me pikë të barabarta. Carrick do të jetë sot në stolin drejtues për ekipin anglez pas shkarkimit të Solskjaer.  Carrick do të jetë tekniku provizor derisa të gjendet një tjetër trajner.

Ronaldo do të mbështetet nga Martial dhe Sancho në krye të sulmit./h.ll/albeu.com

Formacionet zyrtare:

 


Shtuar 23.11.2021 17:47