Formacionet zyrtare: Real Madrid-Osasuna

Real Madrid kërkon rrugëtimin e fitoreve sot ndaj Osasunës.

“Los Blancos” nuk mendojnë të bëjnë hap fals dhe të ulin vrullin e fitoreve.

Formacionet zyrtare:

Real Madrid: Thibaut Courtois, Dani Carvajal, Eder Militao, David Alaba, Ferland Mendy, Casemiro, Eduardo Camavinga, Toni Kroos, Marco Asensio, Karim Benzema, Vinicius Junior

Osasuna : Herrera, Vidal, David Garcia, Unai Garcia, Cruz, Sanchez, Moncayola, Torro, Martinez, Kike, Avila


Shtuar 27.10.2021 21:13