Formacionet zyrtare Real Madrid-Elche (FOTO LAJM)

Real Madrid do të ndeshet pas disa minutash në Santiago Bernabeu ndaj Elche.

Ancelotti ka përgatitur 11 ‘luftëtarët’ e tij për ndeshjen e kësaj të diele. Bien në sy Eden Hazard dhe Gareth Bale.

Belgu është titullar ndërsa Bale ndodhet në stol./ h.ll/albeu.com

Formacionet zyrtare të Real Madrid:

Shtuar 23.01.2022 15:14