Formacionet zyrtare Partizani-Tirana

Në orën 19:45 në “Air Albania” luhet derbi i kryeqytetit mes Tiranës dhe Partizanit.

Si Daja dhe Shehi kanë publikuar formacionet zyrtare.

Tirana mban kreun me 30 pikë, ndërsa Partizani renditet e i 5-ti me 18 pikë.

FORMACIONET ZYRTARE:

Partizani: Teqja, A. Marku, Sota, Belica, Shehi, Musta, Rrapaj, Mala, H. Marku, Cara, Stenio Junior. Trajner: Ilir Daja

Tirana: Bekaj, Tosevski, Behiratche, Hoxhallari, Përgjoni, Toli, Totre, Limaj, Xhixha, Seferi, Ngoo. Trajner: Orges Shehi. /albeu.com/


Shtuar 23.12.2021 19:01