Formacionet e mundshme: Mbani frymën, sot derbi i Italisë (FOTO LAJM)

Sot në 20:45 në San Siro luhet derbi i Italisë mes Milanit dhe Interit.

Kuqezinjtë mbajnë kreun me 11 pikë po aq sa ka dhe Napoli, ndërsa zikaltërit renditen të 3-tit me 24 pikë.

Në foton më poshtë keni formacionet e mundshme:

 


Shtuar 7.11.2021 09:27

Tags: , ,