Formacionet zyrtare Manchester United-Wolves (FOTO LAJM)

Manchester United do të ndeshet në orën 18:30 në shtëpi ndaj Wolves.

Djemtë e Ragnick kërkojnë fitoren për të arritur zonen evropiane. Manchester United do të zbresë në fushë me dy mungesa të rëndësishme. Pogba dhe Maguire nuk do të jenë në urdhërat e teknikut gjerman./h.ll/albeu.com

Formacionet zyrtare:

 


Shtuar 3.01.2022 17:51