Formacionet zyrtare Mali i Zi-Holandë

Mali i Zi dhe Holanda do të dalin në fushë për rreth një orë, në sfidën e parafundit të vlefshme për kualifikimin në Botërorin Katar 2022 në Grupin G. Më poshtë formacionet zyrtare të ndeshjes.

Mali i Zi (4-4-2): Sarkiç; Vukçevic, Savic, Vujaçic, Radunovic; Jovovic, Jankoviç, Osmajic, Tomasevic; Djudjevic, Haksabanoviç.

HOLANDË (4-3-3): Bijlow; Dumfries, De Vrij, Van Dijk, Blind; Wijnaldum, De Jong, Klaasen; Malen, Depay, Danjuma./h.ll/albeu.com


Shtuar 13.11.2021 20:42