Formacionet zyrtare Liverpool-Aston Villa, Gerrard sfidon të shkuarën e tij (FOTO LAJM)

Në orën 16:00 do të luhet sfida e vlefshme për Premier League midis Liverpool dhe Aston Villa.

Gerrard do të zbresë sot në Anfield për të sfiduar ekipin në të cilin u rrit dhe u cilësua si një legjendë e futbollit./h.ll/albeu.com

Formacionet zyrtare:

 


Shtuar 11.12.2021 15:23