Formacionet zyrtare Linares-Barcelona, Dani Alves titullar (FOTO LAJM)

Pak minuta më vonë do të luhet ndeshja e vlefshme për Kupën e Mbretit midis Linares dhe Barcelonës.

Xavi ka zbarkuar në formacionin titullar që nga minuta e parë brazilianin Dani Alves./ h.ll/albeu.com

Formacionet zyrtare:

 


Shtuar 5.01.2022 19:06