Formacionet zyrtare Levante – Atl Madrid

Atletico Madrid sot do të kërkojë fitoren në transfertë ndaj Levantes e cila ndodhet ne zonën e kuqe.

Ekipi i Simeone-s me fitoren e sotme nëse do ia arrijë, do të bashkohet me Real Madrid , Sevilla dhe Betis me kuotën e 21 pikëve.

Formacionet zyrtare:

Levante (4-4-2): Aitor; Djali, Vezo, Duarte, Franquesa; Pepelu, Pier, Malsa, Bardhi; Dani Gómez, Morales.

Atletiico Madrid (4-4-2): Oblak; Trippier, Felipe, Giménez, Hermoso; Carrasco, Herrera, Koke, Joao Félix; Luis Suarez, Griezmann.


Shtuar 28.10.2021 20:44