Formacionet zyrtare Laçi-Teuta, kurbinasit nuk duan të zhgënjejnë në shtëpi

Laçi pret në shtëpi Teutën në sfidën e javës së 19-të të Superiores me të dyja skuadrat që i interesojnë vetëm tre pikët.

Kurbinasit duan të lënë pas zonën e ftohtë të mbijetesës teksa kanë hedhur sytë nga Europa.

Nga ana tjetër, durrsakët po kalojnë një moment të mirë nën drejtimin e Edi Martinit dhe për këtë arsye duan të arratisen sa më shpejtë nga zona e mbijetesës.

FORMACIONET ZYRTARE:

LAÇI: Dajsinani, Duka, Roganoviç, Velkoski, Ziko, Ujka, Babatunde, Manellari, Mazrekaj, Adeleke, Shkurtaj.

Trajner: Gentian Mezani

TEUTA: Qirko, Jazxhi, Qaqi, Kuros, Marku, Karabeci, Beqja, Kallaku, Kotobelli, L. Vila, Gruda.

Trajner: Edi Martini


Shtuar 30.01.2023 13:21