Formacionet zyrtare Kukësi-Egnatia

Skuadra verilindore do të kërkojë me çdo kusht fitoren, duke parë se Tirana është ndalur në barazim dje ndaj Skënderbeut dhe në rast triumfi të Kukësit atëherë diferenca në kreun e klasifikimit do të ngushtohej në -1 pikë.

Rrogozhinasit kërkojnë tre pikët e kthesës, për t’i dhënë fund rezultateve negative.

FORMACIONET ZYRTARE –

KUKËSI – Tafas; Ndreca, Lulaj, Hilaj, De Lukas, Sh. Taipi, Domi, Gj. Taipi, Milunoviç, E. Basha, Puntus. Trajner: Diego Longo.

EGNATIA – Puja; Ymeralilaj, Krasniqi, Teqja, Krivanjeva, Imeri, Iseni, Allmuça, Telushi, Xhekson, Cyrbja. Trajner: Gugash Magani.


Shtuar 28.11.2021 13:16