Formacionet zyrtare Kroaci-Belgjikë: Lukaku dhe Hazard nga stoli, starton Mertens

Në orën 16:00, Kroacia dhe Belgjika dalin në fushë për të përfunduar grupin F të Kupës së Botës Katar 2022.

Dalic, nga njëra anë, konfirmon plotësisht 11-tshen që luajtën më mirë ndaj Kandasë, nga ana tjetër Martinez kthehet në vijën mbrojtëse me tre lojtarë dhe starton me Dries Mertens, ish-sulmuesin e Napolit.

Hazardh dhe Lukaku do ta nisin nga stoli këtë sfidë./ h.ll/albeu.com

Formacionet zyrtare


Shtuar 1.12.2022 15:14