Formacionet zyrtare Juventus-PSG, bardhezinjtë shpresojnë për Europa League

Në orën 21:00, Juventus do të presë në shtëpi francezët e PSG-së.

PSG dhe Benfica e kanë siguruar kalimin në fazën tjetër, ndërkohë që Juventus dhe Maccabi luajnë për Europa League.

Në rast se Juventus fiton ose barazon me PSG dhe Maccabi humbet ndaj Benfica, Juventus do të mundet të kalojë në Europa League.

Ndeshja pritet të jetë e fortë dhe me emocione të mëdha./ h.ll/albeu.com

Formacionet zyrtare:

Shtuar 2.11.2022 19:55