Formacionet zyrtare , Juventus-Atalanta (FOTO LAJM)

Në orën 18:00 do të luhet sfida në “Allianz Arena” midis Juventus-it dhe Atalantës.

Juve vjen pas një humbjeje në Champions përballë Chelsea ndërsa Atalanta pas një barazimi me Young Boys. Ndeshja pritet të jetë e fortë dhe me shumë emocionepasi të dyja ekipet luajnë për fitore./h.ll/albeu.com

Formacionet zyrtare:


Shtuar 27.11.2021 17:12