Formacionet zyrtare Greqi-Spanjë (FOTO LAJM)

Spanja do të ndeshet sot në stadiumin Olimpik ndaj Greqisë , ndeshje e vlefshme për eliminatoret e grupit “Qatar 2022”.

Ekipi i Luis Enrique do të bëjë maksimumin sot për të marrë një fitore ndaj Helenëve dhe të marrë kreun e grupit ku momentalisht mbahet nga Suedia e cila po humbet ndaj Gjeorgjisë me rezultatin 2-0.

Formacionet zyrtare:


Shtuar 11.11.2021 19:53