Formacionet zyrtare: Atletico Madrid-Liverpool

Në Wanda Metropolitono luhet supersfida e Grupit B mes Atl Madrid dhe Liverpool.

Skuadra e Klopp ruan kreun me 6 pikë, ndërsa skuadra nga Madridi renditet e dyta me 4 pikë.

Formacionet zyrtare:

Atletico Madrid: Oblak, Kondogbia, De Paul, Koke, Felix, Griezmann, Lemar, Felipe, Carrasco, Hermoso, Trippier.

Liverpool: Alisson Becker, Van Dijk, Milner, Keita, Firmino, Mane, Salah, Henderson, Robertson, Matip, Alexander-Arnold. /albeu.com/


Shtuar 19.10.2021 19:47