Formacionet zyrtare Angli-Iran, Harry Kane në krye të sulmit

Në orën 14:00 do të startojë ndeshja mes Anglisë dhe Iranit.

Skuadra e Southgate është pretendente për ta fituar këtë sfidë të parë debutuese në Kupën e Botës.

Southgate  ka shpalosur ekipin më të mirë për këtë sfidë, ku synimi është sigurisht marrja e tre pikëve./ h.ll/albeu.com

Formacionet zyrtare:


Shtuar 21.11.2022 13:09