Formacionet e mundshme të supersfidës Chelsea-Man United (FOTO LAJM)

Në orën 17:30 në Stamford Brigde do të luhet supersfida mes Chelsea dhe Man United

Lodinezët vijnë si kryesuesit e Premier League me 29 pikë, ndërsa Man United mban vendin e 9 me 17 pikë.

Formacionet zyrtare:

 


Shtuar 28.11.2021 08:36