Formacionet e mundshme: Napoli në Udine për të marrë kreun i vetëm (FOTO LAJM)

Pas 3 fitoreve radhazi në Serie A, Napoli luan sot më 20:45 në transfertë ndaj Udineses.

Aktualisht skuadra e Spallettit mban vendin e 3-të me 9 pikë dhe një fitore sot e ngjit në krye.

FORMACIONET E MUNDSHME:

Udinese (3-5-2): Silvestri; Becao, Nuytinck, Samir; Molina, Pereyra, Walace, Makengo, Stryger Larsen; Deulofeu, Pussetto. Trajner: Gotti.

Napoli (4-2-3-1): Ospina; Di Lorenzo, Manolas, Koulibaly, Mario Rui; Ruiz, Anguissa; Insigne, Zielinski, Politano; Osimhen. Trajner: Spalletti. /albeu.com/


Shtuar 20.09.2021 10:48